Odkurzacze hotelowe

Odkurzacze hotelowe

LW46 Hybrid Electric Floor
LW30 – LW38 eco Force
Healthcare pro eco Force
Activa 30 eco Force
HF6 Pro eco Force

Więcej modeli znajdziesz w menu górnym dział PRODUKTY

ZALETY WYBRANYCH MODELI
  • Rolkę szczotkową i ściągaczkę można szybko wymienić bez użycia narzędzi. Może pracować na dowolnym rodzaju twardej podłogi. Niektóre z doskonałych zastosowań LW 46 Hybrid to: salonach samochodowych, kościołach, muzeach, studiach tańca, halach sportowych, szkołach, placówkach medycznych, lotniskach, dworcach kolejowych, centrach handlowych, supermarketach, restauracjach, magazynach, stronach basenów i wielu innych inni.
  • Gdy LW30 jest wyposażony w opcjonalną dyszę do dywanów, rolkę z miękkim włosiem i jest stosowany z detergentem tekstylnym Lindhaus, może być używany do czyszczenia dywanów o miękkim dywanie, nie wymagających wyściełania.
  • Dysza zasilania M30e (opcjonalna) jest wyposażona w zintegrowany system czyszczenia na sucho DCS. Funkcja rozdmuchu (opcja) umożliwia usunięcie najtrudniejszego pyłu, który ma zostać zassany. Zastosowanie drugiego węża pozwala ssać podczas dmuchania.
  • Maszyna opuszcza się całkowicie poziomo, aby ułatwić dostęp do niskich mebli i łóżek. Niezgodny układ zatrzaskowy zapobiega przypadkowemu złamaniu z powodu niezgniatania pedału zwalniania. Elektroniczna kontrola przeciążenia wyłącza silnik w przypadku nadmiernego przeciążenia i zapewnia wytyczne dotyczące właściwej regulacji podstawy. Funkcja rozdmuchu (opcja) umożliwia usunięcie najtrudniejszego pyłu, który ma zostać zassany.
  • Pełna gama profesjonalnych akcesoriów na pokładzie, szczególnie ceniona przez hotele i profesjonalnych operatorów. Maszyna jest wyposażona w pełną ochronę termiczną światła i silnika.
  • Funkcja dmuchania (tak silna jak kompresor) jest standardowa i bardzo przydatna do usuwania najtrudniejszego pyłu, który ma zostać zassany. Za pomocą drugiego węża można jednocześnie dmuchać i ssać.
  • 6-stopniowy system filtracji z mikro filtrami wylotowymi 3M Filtrete może być realizowany z filtrem HEPA (dla czystych pomieszczeń) lub filtrem z węglem aktywnym / mikrofiltrem (dla środowisk śmierdzących).
  • Wersja akumulatorowa wyposażona w akumulator litowo-jonowy 36 V-6 Ah dla długiego czasu pracy.
ODKURZACZE HOTELOWE WYBRANE MODELE