Our Services

LW38 eco FORCE

Kompaktowy automat szorująco-zbierający.

WYPOSAŻENIE
  • Zasilanie sieciowe
  • LW38 może być wyposażony w akcesoria do prania wykładzin
  • Jak również akcesoria do czyszczenia okien
LW38 PRO Li-ion
  • Technologia Li-Ion – czyszczenie bez ograniczenia kablem zasilającym
  • Łatwe czyszczenie trudno dostępnych miejsc
  • Doskonałe efekty czyszczenia i osuszania
  • Niewielkie wymiary, łatwe przenoszenie

LW38 L-ion to urządzenie dedykowane do czyszczenia twardych, wodoodpornych podłóg w pomieszczeniach o małym i średnim metrażu. Doskonałe do zastosowana nawet w bardzo zatłoczonych miejscach, typu: sklepy, toalety ogólnodostępne, restauracje czy stacje benzynowe. Idealnie sprawdza się w sytuacjach “awaryjnych” np.:  zbieranie rozlanych płynów, usuwanie kałuż wody powstających przy wejściach do budynków, zwłaszcza w okresie zimowym. Maszyna czyszcząc podłogę, osusza ją – odsysa roztwór z podłogi nawet do 99% -, co skutecznie ogranicza ryzyko poślizgnięcia się osoby postronnej. Ponadto, urządzenie wyposażone w bateryjne zasilanie, nie ogranicza operatora maszyny do stosowania jej tylko w miejscach, gdzie dostępne jest gniazdko. Zastosowana w urządzeniu bateria litowo-jonowa przy pełnym naładowaniu wystarcza na około 20 minut pracy. Bateria ta w szybki i prosty sposób może zostać wymieniona przez operatora na nową, naładowaną, co zapewnia użycie maszyny w każdej chwili. Technologia Li-ion to zdecydowanie krótszy czas ładowania baterii, a ponadto daje możliwość ich doładowywania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zostaje zwiększona wydajność maszyny (do 2 godzin dziennie), a sam proces czyszczenia uproszczony.

ŁATWE CZYSZCZENIE TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSC
Dzięki mechanicznemu systemowi szorowania i regulowanej sile nacisku, LW38 Li-ion jest nawet do 10 razy bardziej wydajny w porównaniu do tradycyjnych (ręcznych) metod czyszczenia. Układ ssący maszyny osusza podłogę, niezależnie od kierunku jej prowadzenia (do przodu czy do tyłu), a wyczyszczona powierzchnia natychmiast może być użytkowana.

DOSKONAŁE EFEKTY CZYSZCZENIA I OSUSZANIA
Ruchoma rączka oraz niewielka wysokość (tylko 14cm) części z ssawą i szczotką, umożliwia wjechanie maszyną pod blaty, półki i szybkie wyczyszczenie powierzchni pod nimi. Niewielka waga urządzenia (11,4 kg) pozwala na bezproblemowe podniesienie go przez operatora i przemieszczenie w nowe miejsce, np. na wyższym piętrze, gdzie większe maszyny szorująco-zbierające są zbyt ciężkie na ich wniesienie, a ręczne metody czyszczenia nie zapewniają odpowiedniej jakości sprzątania.

NIEWIELKIE WYMIARY, ŁATWE PRZENOSZENIE
Dzięki niewielkim wymiarom maszyna LW38 Li-ion zajmuje niewiele miejsca podczas magazynowania. Ruchoma rękojeść pozwala na łatwe przemieszczanie urządzenia przez operatora po schodach, pomiędzy piętrami budynku.

Broszura modeli serii Lindhaus LW 30-38 eco FORCE / LW30 L-ion
Pobierz (1.22 MB)
Instrukcja modeli z serii Lindhaus LW 30-38 eco FORCE / LW30 L-ion
Pobierz (4.63 MB)

Prezentacja video 1

Prezentacja video 2